Фотографія

Я займаюсь постановочною фотографією: жіночий портрет – від дівчини до мами з дітьми – всі перевтілення на життєвому шляху жінки. Працюю вдома і на природі. Постановочна фотографія передбачає тісну і злагоджену роботу: я допомагаю з позуванням, виставляю світло чи коректую позу моделі щодо світла, поправлю макіяж чи одяг моделі. А також репортаж для невеликої групи людей: фотосесія закоханих love-story, фотографія дитячого дня народження.

Територіально я знаходжусь в Нових Петрівцях, маю власну локацію для фото. При цьому є де “розвернутись” з дітьми, якщо в кадрі має бути тільки мама. Виїжджаю у Вишгород, Київ.

В основі серії фотографій жінка, її почуття та родина. Ми заздалегідь знайомимось і обговорюємо ідею майбутньої фотосесії, локацію, реквізит, декор, макіяж.

Яку фотосесію ви отримаєте?

Стандартний пакет:

10 фотографій в кольорокорекції та ретуші,

3 -4 образи, 2-3 локації у пішій доступності чи на транспорті замовника,

Фотографії надаються у форматі jpeg, що достатньо для друку А3-формату, полотен чи фотокниг в різних онлайн-сервісах.

Зазвичай, фотосесія триває 2-2.5 години. Час понад 3 години оплачується – 1000 грн/година.

Ціна стандартної фотосесії – 1500 грн. +Транспортні і логістичні витрати, якщо фотосесія відбувається у віддаленому місці чи локація передбачає плату за вхід – оплата за замовником. Повна оплата у день зйомки.

Ідеальний пакет:

Стандартний пакет + 10 фотографій в б’юті ретуші, яка передбачає: рекламну ретуш шкіри, робота з фігурою (пластика). Час на відбір фото для детальної ретуші 3 дні. Ретуш виконується протягом 10 днів. Якщо протягом 7 -ми днів клієнт не обрав фото для ретуші, то залишаю за собою право обробити 10 знімків на мій розсуд.

Ціна фотосесії – 2500 грн. +Транспортні і логістичні витрати, якщо фотосесія відбувається у віддаленому місці чи локація передбачає плату за вхід – оплата за замовником. Повна оплата у день зйомки.

Before Image After Image

Доплата за конфіденційність 50%. Якщо фотографії розміщуються в моєму портфоліо, то тільки ті, що подобаються замовнику – обрані для ретуші та дозволені замовником. Я зацікавлена в тому, щоб показати клієнта з найкращої сторони. Відповідно, фото до ретуші не публікуються. Це стосується комерційних зйомок.

Фото до і після розміщені на цьому сайті виключно з TFP зйомок, майстер-класів, навчальних курсів.

Бронювання дати зйомки100 грн. Бронь повертається повністю у випадку відміни співпраці – за умови повідомлення принаймні за 2 дні до дати зйомок. Бронювання зйомки дає змогу повноцінно обговорювати деталі зйомки: ідею, образ, локацію тощо.

Готові фотографії – протягом 2-х днів. Далі клієнт обирає фото для детальної ретуші. Ретуш займає 5-10 днів і залежить від складності (наприклад, казкова обробка з перемалюванням фону чи детальна ретуш проблемної шкіри займе трошки більше часу). Фотографії зберігаються у мене 7 днів після передачі клієнтові через файлообмінник.

Hi-end “як на обкладинку журнала” ретуш – від 500 грн за фото. Можу відретушувати Ваше фото, уже зняте кимось (на камеру чи смартфон).

Переваги фотосесії:

 1. Без обмежень щодо погодинної оплати. 2,5 години – достатній час, щоб непрофесійна модель отримала гарний результат і не заморилась.
 2. Без авансу і передоплат.
 3. У нас є час на “звикання” одне до одного, обговорення правил позування, перерва, щоб погодувати грудну дитину, переодягнутись, перейти на іншу локацію.
 4. Не клацаю фотографії для кількості. Я приділяю увагу різним ракурсам, емоціям клієнта. Для мене важливо показати людину красивою. Ми наперед визначаємо, які фото треба отримати.
 5. Фотосесію можна перенести на іншу дату один раз. Крім випадків, коли задум передбачає певні погодні умови – тоді слідкуємо за умовами – а дата “плаваюча”.
 6. Якщо Вам треба “исходники”, я їх віддаю, за винятком браку, “пристрілочних” кадрів.
 7. Без підпису фотографій великим логотипом.
 8. Я не палю. Для сімейних фотосесій з дітьми вважаю це перевагою.
 9. Я сама обробляю фото. Питання конфіденційності дотримуються суворо. Фото не потрапляють до рук сторонніх осіб і не публікуються на сторонніх ресурсах.

Бонуси:

Під час фотосесії – фотографую та знімаю відео на телефон замовника. Такі фотографії можна одразу вислати родині чи анонсувати в соцмережах чи створити сторіз. Я вивчала нюанси мобільної зйомки, отже сфотографую так, що приховаю всі недоліки і покажу Ваші переваги.

Крім фотографій, віддаю відеопрезентацію під музику (дотримуючись авторських прав, щоб YouTube чи Facebook не банив відео), жанр музики обирає клієнт.

Таким кліпом можна ділитись з родичами – показати їм всю фотосесію і не загрузити їм пам’ять смартфонів. Відео надається через YouTube з можливістю перегляду тільки за посиланням. Приклади таких відео у вільному доступі нижче:

Жіночий портрет
Сімейні фотозйомки
Фотографії дітей

Додаткові послуги:

 • Друк фото за цінами фотомайстерні. 15 грн за формат 20 на 30 (А4).
 • Фотокнига за готовим макетом.
 • Фото на полотні
 • Сувеніри (магніти, чашки, футболки)
  Ви отримаєте готові фотографії Новою поштою.
 • hi-end ретуш (як на обкладинку журналу) – 500 грн за 1 фотографію.

Запрошую на фотосесію

Обговорити всі деталі можна в чаті на сайті – віконце ліворуч внизу.
За номером телефону (вайбером) +380503702224
Заповнити заявку на сайті: